Ювелірний Дім

 • Період кінця XIX - початку ХХ століття приніс світу експериментальні жанри у літературі, промислову революцію і ліберальні цінності в системі освіти. Ну, а ювелірному світі цей період подарував нові естетичні погляди на найдорожче мистецтво. Свій внесок у розвиток ювелірної справи внесли і українські майстри.

 • about1
  about1

  Майбутня столиця України - Київ, уже тоді був одним із центрів ювелірного мистецтва. У 1913 у місті працювало 38 магазинів і майстерень, які створювали прикраси зі срібла, золота і дорогоцінних каменів. Майже всі вони були розташовані на Хрещатику і найближчих до нього вулицях, які буквально сяяли блиском благородних діамантів, сапфірів, рубінів.

  Але, червоний відтінок прикрашає прикраси, а не політичні режими. Диктатура «совітів», насаджувала споживачам масовий конвеєрний продукт як у побуті, так і в ювелірному мистецтві. Найчастіше, безликі низькосортні вироби випускали монструозні заводи на чолі з "Союзювелірпром".

  Роки пройшли, партійні верхівки відійшли, режим упав. Люди, втомлені від майже столітнього художнього вакууму, знову відчули потребу в естетиці. Це надихнуло творців ювелірного дому Jewellery Card на відродження українського високого ювелірного мистецтва.

 • about1
  about1
  about1

  Історія ювелірного дому Jewellery Card почалася у 1999 році із невеликого ювелірного замовлення, виконаного у стінах затишної сімейної майстерні. З того часу, вже двадцять років, день у день ми створюємо ювелірний Всесвіт. Золоті творіння ювелірного мистецтва від Jewellery Card стали улюбленими і найбільш очікуваними серед українських покупців прикрас. За два десятиліття роботи, наш ювелірний дім виріс у справжню сім'ю із сотнями співробітників, які невпинно працюють над повним виробничим циклом: від ідеї й ескізів, до презентації готової сяючої прикраси клієнту.

  Сьогодні, ювелірний дім Jewellery Card пише нову сторінку своєї історії, працюючи над авторською колекцією прикрас із неповторним дизайном. Переосмислюючи найкращі практики і вікові традиції ювелірної справи, аналізуючи сучасні тренди ювелірної моди, наші майстри вже зовсім скоро представлять концептуальну колекцію LemoNNier, присвячену світській естетиці нового часу

 • Справа усього життя - це повітря, яким дихаєте 24/7. В модерному офісі або у скромній квартирі. З одним помічником або сотнею. Працюючи з олівцем, воском і різцем або із прогресивними системами віртуального 3D-моделювання. Деталі не важливі. Важливо просто дихати - постійно займатися справою, яка стане продовженням Вас.

  Ми творимо коштовності, у яких тісно переплетені дух традицій і прогресивність технологічних інновацій.

  У момент коли ідеал, стає пристрастю - народжуються прикраси Jewellery Card.