LemoNNier
В життя кожного Майстра приходить момент істини, момент пізнання вершини майстерності. Коли іскра натхнення розпалює пристрасне полум'я ідеї. Коли старанна робота триває днями і ночами, коли терпіння, точність і бездоганний смак народжують образ вишуканого витвору. Коли художня цінність виробу кратно перевищує вартість найдорожчих матеріалів. Коли естетична насолода від володіння превалює над практичною зручністю. Тоді на світ народжується витвір високого ювелірного мистецтва - ювелірні прикраси від майстрів LemoNNier.
jewellery makers
jewellery mackers
Crypto
Екстраординарність і досконалість
crypto-img
Crypto
колекція
Колекція Crypto це оригінальність ідей, неймовірні форми і неможливі на перший погляд рішення, помножені на багаторічний досвід майстрів LemoNNier. Працюючи над створенням лінії прикрас, ми зуміли привнести в ювелірний мікросвіт художній розмах, архітектурні прийоми і фізику макросвіту. Володіння прикрасою з колекції Crypto підкреслить ваш неординарний смак, а регулярне поповнення колекції - створить модний тренд в вашому оточенні.
Коронуємо серця
Synergy
колекція
Елегантний дизайн, висока якість виконання і обмежений випуск. Будьте впевнені - неординарна естетика обрядових золотих прикрас LemoNNier перевищить ваші очікування. Розкрийте свої почуття, розчиніться в любовному єднанні, засвідчіть серйозність своїх намірів з обручками колекції Synergy.
Справа всього нашого життя
crypto-img
Legacy
Legacy
колекція
Кожен ювелірний виріб з колекції Legacy народжується під впливом бажання створити цінну і шановану спадщину для майбутніх поколінь. Наші майстри з вдячністю і приємним хвилюванням приймають виклик, в основі якого лежать такі високі вимоги до естетичної і практичної цінності ювелірних виробів. А майбутній власник прикрас з колекції Legacy стане володарем не лише чудового золотого аксесуара, але і фамільної коштовності!